Argus > oferta > KRUSZARKI, MŁYNY I PULWERYZATORY

Młyn typu “V”, w którym obrotowe noże ułożone są względem siebie. Dwie grupy noży obrotowych ustawione są naprzemiennie na rotorze pod kątem w kształcie litery V.

Młyn przeznaczony jest do mielenia tworzyw twardych takich jak: zlepy, zderzaki samochodowe, skrzynki, baniaki, itp.

Rotor ma konstrukcję stalową o wysokiej wytrzymałości. Budowa rotora równoważy właściwości statyczne i dynamiczne, aby zapewnić płynną i niezawodną pracę maszyny.

Wszystkie maszyny oraz instalacje są każdorazowo projektowane i konfigurowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

 

 

 

Pulweryzator jest urządzeniem służącym do ścierania tworzyw sztucznych do postaci proszku. Urządzenie może być użyte zarówno do materiałów miękkich jak i twardych. Produkt końcowy to proszek o gramaturze 20-80 mikronów. Materiały jakie mogą być poddane pulweryzacji to PVC/PE/PP/ABS/PS/PA/PC. Dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnych z jakich wykonywane są elementy pulweryzatora maszyna może pracować w sposób ciągły zapewniając deklarowaną wydajność. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na łatwą obsługę maszyny przez operatorów (m.in. wymiana tarczy ściernych), a zainstalowany w pulweryzatorze separator kurzu zapewnia niski poziom emisji pyłu w środowisku pracy.

Wszystkie maszyny oraz instalacje są każdorazowo projektowane i konfigurowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

 

 

SEPARATORY (ZOBACZ WIĘCEJ)