O firmie
Argus > O firmie

 ARGUS MASZYNY Sp. z o.o. oferuje Państwu  maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych.

 

Argus Maszyny to 20 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Przeszliśmy drogę od przetwórstwa, poprzez projektowanie linii do recyklingu, budowę maszyn i ich sprzedaż.

Naszą wiedzą i umiejętnościami dzielimy się z naszymi Klientami i partnerami biznesowymi. Udzielamy wsparcia sortowniom, zakładom przetwarzającym tworzywa sztuczne jak i producentom wyrobów końcowych.

Ciągły rozwój pozwala nam zaoferować najnowsze technologie dostępne na rynku przetwórstwa i recyklingu odpadów.

Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę logistyczną oraz pomoc w uzyskaniu leasingu. Nasi eksperci będą czuwać nad Państwa zamówieniem i dbać o jego sprawną realizację. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne już od momentu wyboru maszyny aż do jej złożenia na miejscu i uruchomienia.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Dziś, dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, ARGUS MASZYNY  świadczy usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zaufało nam wielu Partnerów, ugruntowując naszą pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach krajów europejskich.

Nasza przewaga wynika z doświadczenia w produkcji, znajomości zagadnień z zakresu recyklingu i przetwórstwa tworzyw .

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Maszyny do recyklingu. Argus Maszyny

Mówią o nas

Opinie naszych Klientów  9 stycznia 2019 "Kompletne wyposażenie linii do recyklingu folii oraz linie do produkcji folii metodą rozdmuchu a także automaty do produkcji opakowań. Kompleksowe doradztwo i wsparcie w procesie przygotowania zamówienie, finansowania, realizacji odbioru i dostawy oraz pierwszego rozruchu na miejscu. Natychmiastowa reakcja i odpowiedź na pojawiające się pytania podczas eksploatacji maszyn. Mam...
IMG-20180113-WA0002 (1)

Wiadomości

Opakowania do kontaktu z żywnością Unia Europejska poinformowała Światową Organizację Handlu (WTO) o zamiarze zastąpienia swoich aktualnych przepisów dotyczących tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością, które pochodzą z recyklingu. Nowe prawo miałoby wejść w życie w lipcu 2022 roku. 7 grudnia 2021 r. Światowa Organizacja Handlu (WTO) ogłosiła projekt rozporządzenia Unii Europejskiej (UE) dotyczący ustanowienia...
SEPARATORY (ZOBACZ WIĘCEJ)