Kruszarka dwuwałowa zębata
Argus > Kruszarka dwuwałowa zębata

Kruszarka dwuwałowa zębata  przeznaczona jest do materiałów o dużych gabarytach: rozdrabniania beczek, pojemników PE PP, opon samochodowych, karoserii , różnych odpadów metalowych, itp.

Wały mają konstrukcję stalową o wysokiej wytrzymałości. Budowa wałów równoważy właściwości statyczne i dynamiczne, aby zapewnić płynną i niezawodną pracę maszyny.

W kruszarce dwuwałowej serii AMWT proces kruszenia jak i jego wynik zależy od grubości tarcz tnących oraz ilości hakowatych ostrzy na obwodzie każdej z tarcz. Odpowiedni wybór ostrzy będzie miał wpływ na wydajność oraz możliwość kruszenia różnorodnych materiałów.

Geometrię ostrzy rozdrabniacza można dostosować w zależności od przetwarzanego materiału. Dwa przeciwbieżne wały ze specjalnie zaprojektowanymi ostrzami i grzebieniami dystansowymi umieszczone są między ostrzami i przymocowane do ścian komory rozdrabniania.

W zależności od modelu maszyny i rodzaju przetwarzanego materiału możemy liczyć na uzyskanie wydajności od 300 kg/h-5000 kg/h.

Wszystkie maszyny oraz instalacje są każdorazowo projektowane i konfigurowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

 

SEPARATORY (ZOBACZ WIĘCEJ)